PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710420}
4,7 87
ocen
4,7 10 1 87
Second Coming
powrót do forum filmu Second Coming

Opowieść o codziennych zmaganiach rodziny mieszkającej w bezlitosnej rzeczywistości współczesnego Londynu.

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

+Tomik_4
No co dalej? Samo przepisanie pau wyrazów z eKino to chyba trochę za mało!

Julian_Mach

I jak tu wszystkim dogodzić? Jak opiszę za dużo treści filmu, to niektórzy mają do mnie pretensje że spoleruję.

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

+Tomik_4
W "bezlitosnej rzeczywistości"? Lepiej się przyznaj, że nie oglądałeś filmu, bo ten "opis" nie ma nic wspólnego z rzeczywistą fabułą. A poza tym zawsze można wstawić ptaszka obok napisu "Uwaga, spoiler!".

Julian_Mach

Tylko że dla niektórych kinomanów już sam opis z netu to spojler. Filmu nie oglądałem i nie zamierzam więc podałem jedynie link do zwiastuna filmu. Obejrzyj go i oceń sam czy warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

+Tomik_4
Film obejrzałem i zamieściłem swoje przemyślenia na forum. Film jest naprawdę ciężki i nie potrafiłbym z czystym sumieniem go polecić, chociaż został przeze mnie oceniony na "7". Trzeba być w wyjątkowo nostalgicznym nastroju i dysponować dużą dozą cierpliwości, aby przetrwać projekcję, ale czeka nagroda - naprawdę sporo miejsca pozostaje na refleksje i to na różne tematy, bo noszą one cechy uniwersalizmu. Przeczytaj, co napisałem i sam zadecyduj, co zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones